WordPress database error: [Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'diginet_budowlany.wp_posts.post_date' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by]
SELECT DISTINCT YEAR(post_date) AS `year`, MONTH(post_date) AS `month`, count(ID) as posts FROM wp_posts WHERE post_type = 'post' AND post_status = 'publish' GROUP BY YEAR(post_date), MONTH(post_date) ORDER BY post_date DESC

Czym są kominki ekologiczne?

grawertop | Ogrzewanie | 29 lipca 2021

Wiele osób poszukuje ekologicznych rozwiązań grzewczych. Szczególnie często poszukiwane są kominki ekologiczne. Jakie rodzaje instalacji grzewczych definiujemy w ten sposób? Na co zwrócić uwagę poszukując kominków ekologicznych? Sprawdźmy.

Kominki ekologiczne

Kominki ekologiczne to przede wszystkim takie rozwiązania, które dbają o ochronę środowiska poprzez zmniejszoną emisję dwutlenku węgla. Przykładem kominków ekologicznych są wolnostojące kominki ogrzewane drewnem.

Nowoczesne ekologiczne kominki wyróżniają się wysoką wydajnością. Przy stosunkowo niewielkim zapotrzebowaniu na paliwo w postaci naturalnego drewna emitują więcej ciepła w porównaniu do standardowych kominków. Całość powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby do atmosfery nie dostawały się szkodliwe substancje.

Kominki ekologiczne to nie tylko trend i ochrona środowiska, to także dbałość o własne zdrowie. Emisja dwutlenku węgla oraz innych szkodliwych substancji do atmosfery odbywa się przecież w domu osoby, która w mało ekologiczny sposób ogrzewa swój dom. W efekcie taki kominek zatruwa nie tylko planetę, ale przede wszystkim najbliższe otoczenie i domowników.

Ekologiczne kominki to przyszłość czy konieczność?

Ekologia jest dziedziną, którą widzimy praktycznie we wszystkich obszarach życia. Stawianie na ekologiczne rozwiązania jest modne. Jednak w budownictwie jest to zdecydowanie coś więcej niż moda i dbałość o planetę. To raczej rozsądek i dbałość o własne zdrowie. Poza tym, mówiąc o kominkach ekologicznych trzeba mieć na uwadze, że te muszą spełniać liczne restrykcyjne europejskie normy, które w kwestii emisji dwutlenku wegla są coraz bardziej wyśrubowane. Biorąc pod uwagę aktualne trendy i coraz większy nacisk na stosowanie ekologicznych rozwiązań w budownictwie jednorodzinnym można się spodziewać tego, że ekologiczne kominki nie są ekologiczną fanaberią ludzi dbających o środowisko, lecz koniecznością, która ma realny wpływ na nasze zdrowie oraz na zdrowie przyszłych pokoleń.

Kometarze

Napisz pierwszy komentarz.

RSS komentarzy.

Komentarze dla tego wpisu zostały wyłączone.

Polski Wordpress
Oparte na WordPress | Theme by Roy Tanck. Tłumaczenia dokonał azWeb dla Polski support WordPress