WordPress database error: [Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'diginet_budowlany.wp_posts.post_date' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by]
SELECT DISTINCT YEAR(post_date) AS `year`, MONTH(post_date) AS `month`, count(ID) as posts FROM wp_posts WHERE post_type = 'post' AND post_status = 'publish' GROUP BY YEAR(post_date), MONTH(post_date) ORDER BY post_date DESC

Jakie dofinansowania na fotowoltaike w Kielcach?

grawertop | Instalacje elektryczne | 27 marca 2020

Świadomość ekologiczna społeczeństwa rośnie. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że zasoby naturalne nie są niewyczerpane, a działalność człowieka ma znaczący wpływ na środowisko i zachodzące zmiany klimatyczne. To wszystko sprawia, że coraz więcej osób zwraca się w stronę bardziej ekologicznych i jak się często okazuje bardziej ekonomicznych rozwiązań na uzyskanie zasobów również we własnych gospodarstwach domowych. Jednym z takich sposobów jest montaż instalacji fotowoltaicznej, która pozwala uzyskać energię elektryczną w sposób tani i ekologiczny.

Jak działają panele fotowoltaiczne?

Panele fotowoltaiczne składają się z ogniw fotowoltaicznych, w których to energia słoneczna zostaje przekształcona w prąd stały, dzięki zjawisku fotowoltaicznemu. Pojedyncze ogniwa łączy się w większe grupy w tak zwane moduły fotowoltaiczne. Prąd wytworzony w modułach zostaje przekazany do falownika, który przekształca go na prąd zmienny o parametrach odpowiednich do użycia w naszej domowej sieci.

Korzyści płynące z zainstalowania paneli fotowoltaicznych

Instalacja fotowoltaiczna to przede wszystkim ogromny ukłon w stosunku do środowiska naturalnego. To nasz osobisty wkład w przyszłość dla nas i kolejnych pokoleń. Planetę mamy tylko jedną i musimy zacząć o nią dbać z pełnym zaangażowaniem. Ponadto inwestycja w tego typu instalację jest również opłacalna z ekonomicznego punktu widzenia. Przyjmuje się, że jej koszt powinien zwrócić się w przeciągu 6-10 lat. Gwarantowana długość działania paneli fotowoltaicznych to około 25-30 lat. To oznacza, że przez około 2/3 przewidzianego czasu otrzymujemy energię elektryczną praktycznie za darmo. Mało tego, jesteśmy niezależni od zakładów energetycznych i ich polityki cenowej. Ekonomia i ekologia w jednym. Czy można wymarzyć sobie bardziej idealne rozwiązanie? Bycie eko w tym wypadku po prostu się opłaca.

Jakie są dostępne dofinansowania na fotowoltaike w Kielcach?

Instalacja fotowoltaiczna, choć opłacalna i ekonomiczna, nie jest tania. Jej montaż wymaga dużej inwestycji, na którą nie stać każdego. Na szczęście mieszkańcy Kielc i okolic mogą liczyć na wsparcie finansowe w tym zakresie. Firmy montujące instalację takie jak na przykład PGreen oferują pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Obecnie na terenie Polski dostępne są fundusze z kilku programów wspierających. Są to programy takie, jak: “Mój prąd”, “Czyste Powietrze”, “Prosument 2″. Również niektóre banki oferują swoje wsparcie w postaci nisko oprocentowanego kredytu a przedsiębiorcy i rolnicy mogą skorzystać z ulg inwestycyjnych, czy podatkowych.

Sprawdź: https://pgreen.com.pl/fotowoltaika-kielce/

Kometarze

Napisz pierwszy komentarz.

RSS komentarzy.

Komentarze dla tego wpisu zostały wyłączone.

Polski Wordpress
Oparte na WordPress | Theme by Roy Tanck. Tłumaczenia dokonał azWeb dla Polski support WordPress