Libet Decco - Colormix

adamx | Bez kategorii | 18 stycznia 2008

Piękny, jesienny akcent - szlachetna kostka brukowa w odcieniach czerwieni.
Inny efekt uzyskamy stosując barwy wyważone. Na większych powierzchniach np. na tarasie możemy użyć kostki Via Castello z linii Libet Decco Colormix w kolorze pastello. Ich jasne barwy pozwolą wyciszyć się i zrelaksować, a ponadto będą harmonijnie współgrać z drewnianymi wykończeniami schodów czy ceramicznymi donicami. Jasne i beżowe barwy, wprowadzą mieszkańców w słoneczny, pozytywny nastrój.
Nawierzchnie w ogrodzie i wokół domu, stanowią wspaniałe uzupełnienie kolorystyki elementów wykończeniowych. Ważne jest by dążyć do uzyskania harmonii w otoczeniu. Można to osiągnąć bawiąc się różnymi zestawami barwnymi - przypomina Joanna Kowalik-Siedlecka, architekt firmy Libet.
Ciekawym zabiegiem będzie zaaranżowanie przestrzeni wokół domu za pomocą kostek brukowych w odcieniu podobnym do koloru budynku w połączeniu z żywymi, jesiennymi akcentami. Doskonałym dopełnieniem takiej aranżacji będą, dodające stylu całej nawierzchni, palisady lub kravento, np. w kolorze czerwonym. Wyraźnie podkreślą jasne ścieżki i dopełnią zieleń w ogrodzie, szczególnie, jeśli znajdą się w nim czerwone krzewy, czy kwiaty.
I tak np. przy popularnej, piaskowej elewacji efekt taki uzyskamy łącząc kostki Piccolo pastello z kolorem kasztanowym. Zestawienie to mocno polecam do przestrzeni niewielkich z zielonymi ogrodzeniami - dodaje Joanna Kowalik-Siedlecka. Kostki szlachetne to multum możliwości.

Kometarze

Napisz pierwszy komentarz.

RSS komentarzy.

Komentarze dla tego wpisu zostały wyłączone.

Polski Wordpress
Oparte na WordPress | Theme by Roy Tanck. Tłumaczenia dokonał azWeb dla Polski support WordPress