Marmur, granit – najpiękniejsze okruchy ziemi

27/12/2007 0 przez herrek

Granit – to skała powstała w procesie krystalizacji magmy, jest niezwykle wytrzymały na zarysowanie, ścieranie, warunki atmosferyczne, dlatego polecany jest do realizacji inwestycji użyteczności publicznej. Stosowany w domach na zewnątrz oraz wewnątrz, w miejscach najbardziej narażonych na eksploatacje.

Marmur – to skała powstała w procesie przeobrażania wapienia i dolomitów. Od starożytności stosowany jako materiał budowlany i rzeźbiarski. Niepowtarzalne piękno natury, różnorodność kolorów i wzorów klasuje ten materiał na priorytetowym miejscu wyposażenia i wystroju wnętrz. Stosuje się go głównie jako elementy wykończenia takie jak: posadzki, parapety, schody, blaty, elementy kominkowe i inne. Nie jest odporny na kwasy.

BM&Partner zajmuje się sprzedażą wyrobów z marmuru, granitu, agglomarmuru, piaskowca, trawertynu i dolomitu.

Realizujemy indywidualne zamówienia według wymiarów, rysunków lub szablonów.

Wyroby te stosowane są w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej, obiektach sakralnych, na zewnątrz jako elewacje, tarasy, elementy ogrodu lub ogrodzenia i wewnątrz jako parapety, schody, blaty łazienkowe i kuchenne, obudowy kominków oraz inne elementy wyposażenia i wystroju wnętrz.

Zapewniamy doskonałą jakość i wykonanie wyrobów, krótkie terminy realizacji, pomoc w aranżacji wnętrz i doboru kamienia.

W naszej ofercie znajduje się ponad 100 rodzajów najpiękniejszych okruchów ziemi. Gwarantujemy ceny producenta.