WordPress database error: [Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'diginet_budowlany.wp_posts.post_date' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by]
SELECT DISTINCT YEAR(post_date) AS `year`, MONTH(post_date) AS `month`, count(ID) as posts FROM wp_posts WHERE post_type = 'post' AND post_status = 'publish' GROUP BY YEAR(post_date), MONTH(post_date) ORDER BY post_date DESC

Marmurowa łazienka. Czy warto inwestować?

grawertop | Materiały budowlane | 23 kwietnia 2022

Marmurowa łazienka wbrew wszelkim pozorom, nie jest wcale przejawem niepotrzebnego przepychu. Musimy zdać sobie sprawę, iż marmur, jako naturalny kamień, idealnie sprawdza się do wykończenia pomieszczenia łazienki. Zapewnia doskonałe parametry techniczne, dzięki czemu wykończenie jest trwałe i odporne na negatywne działanie wilgoci. Warto więc przemyśleć tego typu inwestycję bardzo poważnie. Jest to co prawda spory wydatek, jednakże marmurowa łazienka to także konkretne korzyści, które musimy w tym przypadku mieć na uwadze.

Jakie korzyści daje nam marmurowa łazienka?

Oczywiście nie możemy pominąć w tym przypadku wysokiego poziomu estetyki. Dobrze wykonana, marmurowa łazienka to wysoki poziom estetyki, prestiżu i komfortu korzystania z tego pomieszczenia. A trzeba pamiętać, iż w łazienkach spędzamy dość istotną część naszego dnia, na codziennej higienie osobistej. Dlatego też, nie warto umniejszać kwestii tego, iż marmurowa łazienka to niesamowicie wysoki poziom estetyczny.

Poza tym jednak, łazienka w marmurze to także niesamowicie dobre parametry techniczne materiału. Marmur jest naturalnym kamieniem, który charakteryzuje się nie tylko wysoką twardością, ale także jest odporny na kontakt z wodą. Klasyczne płytki ceramiczne, z biegiem lat zaczynają pękać pod wpływem silnego oddziaływania wilgoci, z którym mamy do czynienia w pomieszczeniu łazienki. Marmurowa łazienka jest od tego problemu całkowicie wolna. Dzięki temu, raz wykonana, zapewnia nam estetyczne i komfortowe warunki zażywania higieny osobistej na dziesiątki lat. Możemy nawet przyjąć założenie, iż z naszej marmurowej łazienki, z powodzeniem będą korzystać także kolejne pokolenia.

Koszty wykonania.

Nie da się jednak ukryć, iż marmurowa łazienka jest jednym z najbardziej kosztownych rozwiązań w tym zakresie. Koszty realizacji będą wielokrotnie przewyższać koszty wykonania wykończeń przy zastosowaniu płytek ceramicznych. Musimy więc rozsądzić, czy chcemy co 10-15 lat przeprowadzać kolejny remont, czy lepiej jest raz wyłożyć większą kwotę i do końca życia mieć problem z głowy. Będzie to oczywiście uzależnione od tego, czy dysponujemy wystarczającymi zapasami gotówki. Nie każdego bowiem stać na tak konkretne wydatki. Jeśli jednak dysponujemy odpowiednimi funduszami, koniecznie warto przemyśleć tego typu inwestycję. Może się okazać, iż marmurowa łazienka będzie najlepszym rozwiązaniem, na jakie tylko możemy się zdecydować.

Podsumowanie.

Ostatecznie więc, trzeba tutaj podkreślić, iż marmurowa łazienka to rozwiązanie bardzo kosztowne, ale z drugiej strony szalenie korzystne. Dysponując odpowiednimi funduszami warto się na tego typu rozwiązanie zdecydować. Dzięki temu, zapewnimy sobie komfortowe warunki korzystania z pomieszczenia łazienki, a co najważniejsze, nie będziemy musieli martwić się o przeprowadzenie jej remontu po upływie kilkunastu lat.

Kometarze

Napisz pierwszy komentarz.

RSS komentarzy.

Komentarze dla tego wpisu zostały wyłączone.

Polski Wordpress
Oparte na WordPress | Theme by Roy Tanck. Tłumaczenia dokonał azWeb dla Polski support WordPress