WordPress database error: [Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'diginet_budowlany.wp_posts.post_date' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by]
SELECT DISTINCT YEAR(post_date) AS `year`, MONTH(post_date) AS `month`, count(ID) as posts FROM wp_posts WHERE post_type = 'post' AND post_status = 'publish' GROUP BY YEAR(post_date), MONTH(post_date) ORDER BY post_date DESC

meble

artus | Meble | 25 października 2008

Po całym dniu w pracy zazwyczaj idziemy do sklepu i robimy zakupy. Z kilkoma reklamówkami wchodzimy do domu i przebieramy się lub od razu rozsiadamy się w naszym wygodnym fotelu. Pod koniec tygodnia jesteśmy tak zmęczeni pracą, że układamy się na naszej wygodnej kanapie i pogrążamy się w regenerującym śnie. Odpoczywamy o ile wcześniej w sklepie wybierzemy odpowiednie meble. Jeżeli wybierzemy odpowiednie dla nas, to wypoczywać w nich będziemy bez problemu, jeżeli kupimy co dobrze wygląda tylko jak stoi, to możemy zapomnieć o wypoczynku.

Jak jesteśmy u znajomych, często nie możemy usiedzieć w miejscu, dlaczego? Coś uwiera, ciągle nam przeszkadza, to za miękkie, to za twarde. Jest to spowodowane tym, że te meble wypoczynkowe były kupione przez i pod naszych znajomych, lub co jest częstym błędem, kupiono je, bo były fajne i modne. Na takie meble dobrze jest popatrzeć na wystawie, ale na pewno nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy używanie ich.

Meble do naszego domu na szczęście kupujemy zazwyczaj sami i powinniśmy z tego przywileju zawsze korzystać, kiedy tylko je kupujemy. Najważniejszą rzeczą jest sprawdzenie czy to co znajdzie się w naszym domu, jest wygodne.

Kometarze

Napisz pierwszy komentarz.

RSS komentarzy. TrackBack URI

Komentarze dla tego wpisu zostały wyłączone.

Polski Wordpress
Oparte na WordPress | Theme by Roy Tanck. Tłumaczenia dokonał azWeb dla Polski support WordPress