WordPress database error: [Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'diginet_budowlany.wp_posts.post_date' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by]
SELECT DISTINCT YEAR(post_date) AS `year`, MONTH(post_date) AS `month`, count(ID) as posts FROM wp_posts WHERE post_type = 'post' AND post_status = 'publish' GROUP BY YEAR(post_date), MONTH(post_date) ORDER BY post_date DESC

Mieszalnik do betonu montowany na ładowarki kołowe.

grawertop | Maszyny budowlane, Narzędzia | 6 czerwca 2017

Praktycznie każde przedsiębiorstwo budowlane będzie posiadać swoją ładowarkę kołową, która stanowi podstawowe narzędzie do załadunku sypkich materiałów budowlanych we własnym zakresie. Można oczywiście ładowarki wypożyczać, niemniej jednak przy częstszym ich eksploatowaniu, staje się to nieopłacalne, toteż zakup własnej wygląda najbardziej korzystnie. Tym bardziej, iż ładowarkę kołową, czy też nawet mini ładowarkę można wyposażyć w specjalną łyżkę do mieszania betonu, dzięki której robotnicy będą mogli na miejscu, na placu budowy, przygotować odpowiednią ilość betonu, w zależności od swoich aktualnych potrzeb.

Zalety posiadania ładowarki kołowej z łyżką do mieszania betonu.

Zdecydowanie najważniejszą zaletą posiadania ładowarki czy też mini ładowarki z łyżką do mieszania betonu jest fakt, iż dzięki temu urządzeniu będziemy mogli na placu budowy przygotowywać odpowiednie ilości betonu w zależności od bieżących potrzeb. Co ważne, łyżka do mieszania betonu, pozwoli na przygotować zarówno beton mokry czy też półsuchy, wykorzystywany na przykład przy osadzaniu obrzeży drogowych i chodnikowych, jak i beton suchy, który można wykorzystywać jako podsypkę betonową pod nawierzchnie brukowane. Jest to więc urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu. Co więcej, zamontowanie na ładowarce łyżki do mieszania betonu wcale nie ogranicza jej możliwości. w dalszym ciągu można ją wykorzystywać do załadunku sypkich materiałów budowlanych, bez konieczności zmiany łyżki na tradycyjną. W razie konieczności można nawet zdemontować wierzchnią kratę siatkową, aby ładować materiały grubszego sortymentu. Łyżka jest wyposażona w odpowiednie przewody, do podłączenia hydrauliki, dzięki czemu wykorzystuje układ hydrauliczny ładowarki do mieszania betonu. Trzeba więc powiedzieć, iż dzięki posiadaniu takiej łyżki, przygotowanie betonu będzie możliwe nawet w wyjątkowo trudnych warunkach terenowych, gdzie brakuje jakiejkolwiek infrastruktury budowlanej, i nie ma nawet co myśleć o ustawieniu ładowarki.

Wybór odpowiedniego mieszalnika do betonu.

Zdecydowanie najważniejszą kwestia będzie tutaj dobór odpowiedniego mieszalnika do betonu, bowiem do wyboru mamy kilka ich modeli. W przypadku najmniejszych ładowarek kołowych rozwiązaniem polecanym będzie mieszalnik do betonu ml 400, pozwalający na jednorazowe przygotowanie 400 litrów betonu, co w większości przypadków będzie wystarczającą ilością do pokrycia zapotrzebowania przeciętnej ekipy budowlanej. Bardzo istotne jest to, iż posiadanie łyżki do mieszania betonu uniezależnia firmę od zewnętrznych dostawców betonu, którzy nie dość że dostarczają beton w najmniejszej ilości tysiąca litrów, to jeszcze dostarczają go na określoną godzinę i trzeba całość wykorzystać, aby nic nie marnować. W przypadku zaś swojej łyżki do betonu, można przygotować dokładnie tyle betonu ile potrzeba i o konkretnej porze. Jest to więc znacznym usprawnieniem dla większości przedsiębiorstw budowlanych, dzięki któremu firma będzie z cała pewnością działać o wiele bardziej efektywnie, a to przecież w tym przypadku jest kwestią najistotniejszą.

Kometarze

Napisz pierwszy komentarz.

RSS komentarzy.

Komentarze dla tego wpisu zostały wyłączone.

Polski Wordpress
Oparte na WordPress | Theme by Roy Tanck. Tłumaczenia dokonał azWeb dla Polski support WordPress