Moskitiera na drzwi – uchroń sie przed insektami

23/08/2021 Wyłączono przez grawertop

Lato to czas wzmożonej aktywności owadów. Wszędobylskie meszki, bzykające muchy, gryzące komary i brzęczące osy to zmora niejednego domu i mieszkania. Natrętne owady potrafią skutecznie zaburzyć spokojny porządek dnia i wywołać rozdrażnienie, a nawet stres. Ponadto są nosicielami groźnych dla zdrowia pasożytów, grzybów i bakterii dlatego należy z nimi zdecydowanie walczyć. Jakie są skuteczne sposoby na pozbycie się niebezpiecznych i uciążliwych gości? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest specjalna moskitiera na drzwi.

Dlaczego warto wybrać osłonę przeciwko owadom?

Takie akcesorium to bardzo skuteczne zabezpieczenie przed natrętnymi owadami. Wykonana z siatki, która nie zmniejsza widoczności zapewnia komfort użytkowania i zapewnia najwyższy poziom ochrony. Zapobiega przedostawaniu się owadów do wnętrza i zapewnia zdrowy, higieniczny mikroklimat we wnętrzu. Stanowi także doskonałą ochronę przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami, które mogłyby przedostać się do pomieszczenia. Zastosowanie moskitiery zdecydowanie poprawia jakość życia, zapewniając ochronę przed insektami o każdej porze dnia i nocy.

Jaką moskitierę wybrać?

Wybór moskitiery i jej rozmiar uzależniony jest od zapotrzebowania. Producenci oferują szerokie spektrum produktów, które mogą być zainstalowane na okna lub drzwi balkonowe czy tarasowe. Na okna mogą to być moskitiery ramkowe, gdzie ramka wykonana z profili PVC lub aluminiowych, a na nią naciągnięta jest siatka. To produkty łatwe w montażu i demontażu, które po sezonie letnim nadają się do wykorzystania na następny rok. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także moskitiera na drzwi, która może być rolowana lub otwierana, a nawet plisowana, gdzie siatka układa się w harmonijkę. Do drzwi przesuwnych doskonale się sprawdzi specjalna moskitiera przesuwna. Wszystkie rodzaje moskitier dostępne są u producenta Anwis: http://anwis.pl/pl/moskitiery-okienne-i-drzwiowe-tarasowe-i-balkonowe.

Dlaczego warto nas wybrać?

Oferujemy szeroki wybór moskitier, które wykonane są z trwałych i wytrzymałych materiałów. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na skuteczna ochroną przed owadami i zapewniają komfort użytkowania. To produkty wyjątkowo mocne, ponieważ są odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, zmienne temperatury oraz promieniowanie ultrafioletowe. Wykonujemy moskitiery na wymiar, które idealnie pasują do różnego rodzaju przeszkleń. Oferujemy zarówno standardową kolorystykę, jak i wybrany kolor profilu z naszej palety RAL lub z palety oklein drewnopodobnych, przy czym kolor siatki jest czarny lub szary. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość, ponieważ są niezawodne na wiele lat użytkowania.