WordPress database error: [Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'diginet_budowlany.wp_posts.post_date' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by]
SELECT DISTINCT YEAR(post_date) AS `year`, MONTH(post_date) AS `month`, count(ID) as posts FROM wp_posts WHERE post_type = 'post' AND post_status = 'publish' GROUP BY YEAR(post_date), MONTH(post_date) ORDER BY post_date DESC

Obrazy, fototapety i plakaty, czyli stylowy wystrój wnętrza

grawertop | Wyposażenie wnętrz | 21 listopada 2019

Mieszkając kilka lat w jednym miejscu często pragniemy zmienić jego wygląd tak, aby zachwycił wszystkich gości. Sami niejednokrotnie potrzebujemy zmian, świeżego powiewu, czegoś co usatysfakcjonuje nasze dekoratorskie fantazje. Każdy ma jakieś preferencje co do wystroju wnętrz. Niekiedy wcale nie musi to być diametralny krok i wystarczy jedna rzecz, która absolutnie nas zachwyci. Często mamy też ograniczony budżet i szukamy rozwiązania, które zbytnio nie obciąży naszego konta w banku. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w fototapety, obrazy czy też plakaty.

Fototapety

Na obecnym rynku możemy znaleźć bardzo dobrej jakości fototapety, które wykonane w nowoczesnej technologii zachwycają nasyceniem kolorów, ich intensywnością, dokładnością printu i efektem trójwymiarowym. Wybór wzorów jest przeogromny i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Do tego łatwość aplikacji na wyznaczoną powierzchnię przemawia za inwestycją w tego typu ozdobę wnętrza. Salon, sypialnia czy kuchnia - istnieje wiele tematycznych wzorów. Fototapety zachwycają każdego a w dodatku wnętrze jest całkowicie odmienione. Przy niewielkim nakładzie pracy można uzyskać bardzo interesujący efekt. 

Obrazy

Kolejną ciekawą opcją są obrazy. Chyba każdy choć raz w życiu miał do czynienia z tego rodzaju dziełem sztuki. Wybrane pomieszczenie możemy ozdobić jednym lub kilkoma obrazami, wybierając je zgodnie z naszymi preferencjami.  Montaż obrazu nie jest niczym skomplikowanym, a nadaje to wnętrzu dozę nowoczesności, elegancji i świadczy o wysublimowanym guście właściciela. 

Plakaty

Plakaty przypominają nam lata nastoletnie. Obecnie jest to rodzaj sztuki, który często ukazuje nasze hobby, naszych idoli lub też motta życiowe. Nie są to zwykłe plakaty niczym z gazet. Są to printy wykonane na dobrym jakościowo materiale, który cechuje się dużą wytrzymałością. Plakat nie odbija światła, ozdoba pomieszczenie i w pewien sposób ukazuje duszę właściciela. 

Wszystkie powyższe możliwości są idealnym rozwiązaniem na zmianę wizerunku mieszkania czy domu. 

Więcej informacji na temat stylowego wystroju wnętrza na: https://www.artisto.pl/

Kometarze

Napisz pierwszy komentarz.

RSS komentarzy.

Komentarze dla tego wpisu zostały wyłączone.

Polski Wordpress
Oparte na WordPress | Theme by Roy Tanck. Tłumaczenia dokonał azWeb dla Polski support WordPress