Przegląd najlepszych deweloperów w Koninie

23/07/2018 Wyłączono przez grawertop

Wybór właściwego mieszkania czy domu jest istotną decyzją, podejmując którą warto dokonać analizy działających na rynku firm oferujących nieruchomości. W Koninie podmiotów takich funkcjonuje wiele. Do najbardziej rzetelnych i godnych współpracy zalicza się przede wszystkim pięć takich przedsiębiorstw.

Agenda Nieruchomości

Pierwszym z nich jest Agenda Nieruchomości. Firma ta świadczy usługi pośrednictwa podczas kupna, sprzedaży, najmu nieruchomości oraz doradztwa w tym zakresie. Przedsiębiorstwo to posiada bogatą ofertę, wśród której znalazła się także wycena nieruchomości budynkowych, lokalowych, rolnych, działek budowlanych, budowli, lasów, sadów czy także wycena pod kredyt. Usługi te świadczą licencjonowani pośrednicy nieruchomości oraz wykwalifikowani rzeczoznawcy majątkowi.

ABA Nieruchomości

Jedną z najlepszych firm oferujących nieruchomości w Koninie i okolicy jest także przedsiębiorstwo ABA Nieruchomości. Świadczy ono usługi wysokiej jakości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami – ich kupna, sprzedaży, zamiany i wynajmu. W ofercie posiada także usługi z zakresu wyceny nieruchomości, budynków, lokali, gospodarstw rolnych, przedsiębiorstw, maszyn i urządzeń związanych z gruntem. Przedstawiciele firmy pomagają również w pozyskaniu kredytów bankowych pod zakup nieruchomości, przygotowują rzetelne analizy i ekspertyzy. Świadczą też kompleksowe usługi podczas sprawdzania stanu prawnego nieruchomości, wykonywania opisów i inwentaryzacji, sprawdzania obciążenia i zadłużenia nieruchomości, oceny wiarygodności finansowej kupujących, a także pomoc podczas całego procesu kupna i sprzedaży, od wprowadzenia oferty na rynek, po uczestnictwo w wydaniu nieruchomości nabywcy. Pośrednicy zatrudnieni w firmie posiadają także wieloletnie doświadczenie zawodowe, dzięki czemu są gwarantem bezpieczeństwa transakcji.

Lider Nieruchomości

Kolejną, spośród najlepszych firm deweloperskich, jest Lider Nieruchomości. Jest ona jedną z najszybciej rozwijających się firm tego typu. Usługi jej obejmują szerokie spektrum działań związanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, a w szczególności transakcje sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług, przedsiębiorstwo współpracuje też z kancelariami notarialnymi i prawnymi, bankami, rzeczoznawcami majątkowymi, architektami i projektantami, dzięki czemu, w swej ofercie posiada także projekty domów, budynków gospodarczych czy garaży i pomaga w późniejszych pracach związanych z ich adaptacją.

TOK Nieruchomości

Jednym z najlepszych przedsiębiorstw w Koninie, które oferują nieruchomości jest także firma TOK Nieruchomości. Funkcjonuje ona od 1996 roku, a podstawową jej działalnością jest świadczenie usług w zakresie obrotu nieruchomościami nie tylko w regionie, ale też na terenie całego kraju. Firma świadczy też usługi w zakresie wyceny, wykonuje indywidualne projekty budynków, a w swej ofercie posiada też domy energooszczędne, z bali czy kanadyjskie. Atutem firmy jest również fakt, iż pochwalić się ona może szeregiem certyfikatów i dyplomów gwarantujących najwyższe standardy świadczonych usług i profesjonalizm jej przedstawicieli.

Biuro Nieruchomości Invicus

Ostatnim z przedsiębiorstw, które można tu wyróżnić jest Biuro Obrotu Nieruchomościami Invicus. Swą działalność firma ta prowadzi od 1991 roku, a głównym przedmiotem jej działalności jest pośrednictwo w kupnie i sprzedaży nieruchomości. Firma ta współpracuje z popularnymi portalami ogłoszeniowymi, dzięki czemu jest w stanie dotrzeć do dużego grona potencjalnych nabywców. Swą działalność rozwija także na ogólnokrajowym rynku. Podstawowym jej atutem jest także duże doświadczenie i kompetencje reprezentujących ją osób, dzięki czemu, podobnie jak cztery wyżej omówione firmy, stanowi godnego partnera na rynku nieruchomości w Koninie.