schodołaz towarowy do wnoszenia narzędzi i materiałów budowlanych po schodach

03/12/2019 Wyłączono przez grawertop

Każda osoba, która kiedykolwiek pracowała na magazynie – niezależnie od tego, na jakiej pozycji – doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak często istnieje konieczność przeniesienia czegoś ciężkiego albo po prostu mało poręcznego z parteru na piętro (czy też odwrotnie). W związku z tym przydatne okazują się takie maszyny, jak elektryczne schodołazy towarowe (np. https://www.prolifter.pl/schodolazy-towarowe-elektryczne-c-1.html)– kto tak właściwie powinien je zakupić i dlaczego warto to zrobić?

Dla kogo?

Wyżej wspomniane urządzenia powstały przede wszystkim z myślą o mniejszych i większych firmach, które często przenoszą coś cięższego lub o potężnych gabarytach, niewygodnego do przetransportowania siłą ludzkich rąk. W związku z tym są bardzo częstym elementem wyposażenia firm przeprowadzkowych czy wyżej wspomnianych magazynów – w obu tych miejscach konieczność przenoszenia zawsze jest bardzo duża. Coraz częściej również firmy z innych branż sięgają po te urządzenia, głównie ze względu na ich stosunkowo niskie ceny oraz korzyści, jakie płyną z ich posiadania.

Czy warto?

Inwestując w schodołazy nie tylko zwiększamy komfort przenoszenia większych i cięższych rzeczy po schodach. Oszczędzamy również czas, który poświęciliśmy na robienie tego „ręcznie”. Kupując te urządzenia możemy to traktować jako swoistą inwestycję, która zwróci się w czasie – ile razy bowiem musieliśmy zatrudniać w celach „przenosinowych” kilkoro ludzi? Tutaj zastąpi ich jeden operator i to skromne urządzenie. Dodatkowo możemy  zaoszczędzić sobie stresu (a często i kosztów) związanego z urazami i kontuzjami, jakim często ulegają ludzie przenoszących różnego rodzaju rzeczy „ręcznie”. 

Na szczycie tych wszystkich plusów jest również możliwość zarobku – posiadając schodołaz pośród maszyn ułatwiających pracę naszej firmy nie musimy z niego wyłącznie korzystać. Zawsze możemy go również wypożyczać firmom, które potrzebują przenosić rzeczy nieco rzadziej, niż my. Niezależnie od tego, czy korzystamy z niego cały czas, czy też okazjonalnie, jest on nam zatem w stanie przynieść wymierne korzyści.

Więcej informacji na: https://www.prolifter.pl/