WordPress database error: [Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'diginet_budowlany.wp_posts.post_date' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by]
SELECT DISTINCT YEAR(post_date) AS `year`, MONTH(post_date) AS `month`, count(ID) as posts FROM wp_posts WHERE post_type = 'post' AND post_status = 'publish' GROUP BY YEAR(post_date), MONTH(post_date) ORDER BY post_date DESC

Skorupski Studio – Projektant wnętrz w Warszawie

grawertop | Projekty | 23 sierpnia 2019

Poszukujesz nieszablonowych pomysłów na aranżację mieszkania? Potrzebujesz funkcjonalnego i praktycznego zagospodarowania przestrzeni biurowej? Chciałbyś wybudować oryginalny, bezpieczny i ekologiczny dom? Skorupski Studio to miejsce, w którym znajdziesz to wszystko i dużo, dużo więcej.

Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem architektów i projektantów wnętrz. Swoje doświadczenie budowaliśmy realizując ambitne projekty, pełne nowoczesnych i jednocześnie praktycznych rozwiązań. Efekty naszej pracy bazują na czerpaniu garściami z wyobraźni, połączonej jednak z pragmatyzmem. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że projektowane przez nas mieszkania i domy przez wiele lat będą służyły naszym klientom jako azyl, bezpieczna i wygodna przystań.

Dokładamy wszelkich starań, aby połączenie naszych rozwiązań i wizji klienta scaliło się w idealną jedność, spełniającą oczekiwania odbiorcy projektu. Swobodna wymiana myśli stanowi główny model naszej codziennej pracy. Efektem takiego systemu są setki zadowolonych klientów, doceniających nasze niestandardowe, oryginalne i funkcjonalne rozwiązania.

Jeśli poszukują Państwo architektów, którzy wykonują swoją pracę z pasją, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem, zapraszamy do skorzystania z usług Biura Architektury Piotr Skorupski. Wykonujemy projekty domów, opracowując też plan zagospodarowania przestrzeni wokół budynku. Wykorzystujemy rozwiązania, dzięki którym możemy oddać w Państwa ręce projekt bezpiecznego, estetycznego i wygodnego budynku, który przez długie lata nazywać będziecie Państwo swoim schronieniem, domem.

Przygotowujemy też aranżacje mieszkań, biur i innych pomieszczeń użytkowych. Dobierając najkorzystniejsze rozwiązania bierzemy pod uwagę specyfikę danej przestrzeni i jej przeznaczenie. Staramy się nadać mieszkaniu przytulny i zaciszny klimat, wykorzystując wszelkie możliwości i pamiętając o różnego rodzaju ograniczeniach.

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja pomieszczeń biurowych wiąże się z dostosowaniem do wielu wymogów bezpieczeństwa. Nie zapominamy jednak również o wymiarze estetycznym i praktycznym, aranżując przestrzeń sprzyjającą pracy umysłowej. Studio Architektury Piotr Skorupski to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Swoje miejsce na mapie najbardziej cenionych architektów zawdzięczamy ciężkiej pracy, doświadczeniu i odwadze, którą wykazywaliśmy się realizując ambitne, wymagające zlecenia.

Naszą siłą są ludzie. Nasz zespół to kreatywni, doświadczeni i odpowiedzialni architekci i projektanci wnętrz. Chętnie realizujemy projekty niestandardowe, dlatego z wielkim entuzjazmem wykonujemy wizualizacje przestrzeni architektonicznych, współpracujemy z deweloperami i doskonalimy umiejętności w zakresie tworzenia projektów domów i mieszkań w technologii VR (virtual reality). Branża architektoniczna jest bardzo dynamiczna, dlatego aby nadążyć za szybkim tempem jej rozwoju, nieustannie pogłębiamy swoja wiedzę i kompetencje.

Posiadamy doświadczenie z zakresu projektowania i aranżacji domów, mieszkań, biur i innych lokali użytkowych. Aby osiągnąć jak najbardziej idealny efekt, wykonujemy również dopracowane w każdym detalu projekty mebli. Możemy również przyjąć rolę wykonawcy i oddać klientowi mieszkanie lub dom „pod klucz”.

Kometarze

Napisz pierwszy komentarz.

RSS komentarzy.

Komentarze dla tego wpisu zostały wyłączone.

Polski Wordpress
Oparte na WordPress | Theme by Roy Tanck. Tłumaczenia dokonał azWeb dla Polski support WordPress