Therapy Air iOn System Oczyszczania Powietrza

20/07/2008 0 przez jacekcu

Dla alergików od Zepter.

Therapy Air iOn jest doskonałym rozwiązaniem, by miejsce, w którym żyjesz , było czyste i bezpieczne, ponieważ filtruje, oczyszcza i wzbogaca powietrze w jony o ładunku ujemnym.

Wdychamy od 40.000 do 75.000 cząsteczek pyłu z każdym oddechem. Poziom zanieczyszczenia powietrza w domach i budynkach może być nawet 100 razy wyższy niż powietrza na zewnątrz, a przecież 90% czasu spędzamy wewnątrz budynków.

Roztocza kurzu domowego wydalają odchody, które unoszą się razem z kurzem i są najczęstszą przyczyną alergii i uczuleń w naszym domu !

Dział medyczny Zepter , MEDICAL ZEPTER posiada bogatą i bezkonkurencyjną ofertę sprzętu medycznego produkowanego w Szwajcarii, Lampy Bioptron.

Drugim produktem cieszącym się ogromnym zainteresowaniem jest System Oczyszczania Powietrza THERAPY AIR ION, który w 2007 r. otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op – 4221 ważną do 31.12.2010 r.

Działanie tego niezawodnego systemu filtrującego zostało ulepszone dzięki właściwościom emitowanych jonów ujemnych.

Najbardziej Innowacyjny Dar Oddechu:

-oczyszcza powietrze

-usuwa nieprzyjemne zapachy

-usuwa szkodliwe gazy

-usuwa bakterie i wirusy

-generuje jony ujemne

Doskonale działające, zaawansowane technicznie urządzenie nie tylko ładnie się prezentuje, ale jest także łatwe w użytkowaniu. Działa w oparciu o rewolucyjną technologię. Odtwarzając naturalne mechanizmy Therapy Air iOn jest urządzeniem wielofunkcyjnym i technicznie zaawansowanym, zarówno stylowym jak i prostym w użytkowaniu. Pozwoli ci, wszędzie tam, gdzie właśnie jesteś, cieszyć się powietrzem, tak czystym jak w lesie.

Naukowcy, eksperci i specjaliści z firmy Zepter International zaprojektowali i wykonali dla Ciebie naprawdę innowacyjne urządzenie.
Jedną z cech Therapy Air iOn jest niesamowita siła i technologia, którą można sterować przy użyciu prostego, bezpośredniego pilota. Za pomocą przycisku możesz zaprogramować wybrane przez siebie funkcje.

Urządzenie Therapy Air iOn firmy Zepter zostało wyposażone w 5 różnych filtrów oczyszczających powietrze:

  1. filtr antystatyczny (Filtr wstępny);
  2. filtr antybakteryjny (Filtr pośredni);
  3. filtr ZEPTER HEPA (Filtr HEPA);
  4. filtr antyalergiczny;
  5. aktywny filtr węglowy (Filtr eliminujący nieprzyjemne zapachy).

Wszystkie zanieczyszczenia powietrza są eliminowane, kiedy przechodzą przez 5 filtrów, które działają jak nieprzeniknione bariery.
Funkcjonalność i wysoka technologia Systemu Oczyszczania Powietrza jest doskonałym obrazem jego dyskretnego i nowoczesnego projektu. Jego płaski kształt oraz stylizowany panel sterowania tworzą znakomity zestaw technologiczny w przyjemnych kolorach, które sprawiają, że jest on ikoną mody, pasującą zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.

Urządzenie jest eleganckie i doskonale wpisuje się w najnowsze trendy projektowania wnętrz. Produkt ma bardzo elegancki wygląd oraz cechuje się efektywnością w oczyszczaniu powietrza.

Możesz cieszyć się ekskluzywnym, pięknym urządzeniem i wielce przyjaznym dla użytkownika. Therapy Air iOn – System Oczyszczania Powietrza jest to profesjonalne urządzenie do użytku domowego i biurowego o najlepszym wyglądzie jaki możesz mieć.

www.bioptron-zepter.com.pl