WordPress database error: [Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'diginet_budowlany.wp_posts.post_date' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by]
SELECT DISTINCT YEAR(post_date) AS `year`, MONTH(post_date) AS `month`, count(ID) as posts FROM wp_posts WHERE post_type = 'post' AND post_status = 'publish' GROUP BY YEAR(post_date), MONTH(post_date) ORDER BY post_date DESC

Zalety wybrania dachówek ceramicznych

grawertop | Materiały budowlane | 13 stycznia 2020

Przystępując do budowy domu musimy zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie dobranie materiałów nie tylko do budowy jego głównej konstrukcji, ale też pokrycia jej dachu, stanowiącego jedną z podstaw bezpieczeństwa i trwałości całego budynku. Właśnie dlatego należy wybrać takie dachówki, które nie tylko spełnią swoje ochronne zadanie, ale też będą doskonale wyglądać i dopełniać całą zewnętrzną stylistykę naszego domu. Do najpopularniejszych obecnie rodzajów wyłożenia dachu domu należy obecnie dachówka ceramiczna i dachówka cementowa - w tym artykule opowiemy nieco o zaletach związanych z użyciem tej pierwszej.

Dachówka ceramiczna - dlaczego warto?

Główną zaletą, która idzie w parze z dachówką ceramiczną jest jej trwałość. Jest odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, w tym zarysowania, przedziurawienia czy zerwania z dachu. Jeżeli już do nich dojdzie, bardzo łatwo ją wymienić, bez potrzeby zrywania całego dachu. Dachówka ceramiczna doskonale radzi sobie z wszelkiego rodzaju warunkami atmosferycznymi. Jest też dobra w tłumieniu dźwięków pochodzących z zewnątrz. Bardzo dobrze sprawdza się jako pokrycie dachu w domu, w którym strych będzie zaadaptowany na pokój do mieszkania. Jest bowiem bardzo dobra w pochłanianiu ciepła - jako że magazynuje je w swojej strukturze, sprawia, że we wnętrzu budynku jest cieplej zimą, a chłodniej (na przykład porównując to rozwiązanie z dachem blaszanym) latem.

Dachówka ceramiczna cechuje się również duża trwałością i szczelnością, jeżeli oczywiście zostanie położona w sposób właściwy. W tym zakresie nawet dachówka cementowa jest nieco słabszym rozwiązaniem. Sama w sobie nie przepuszcza wody, a jej odpowiednie położenie pozwoli na jej swobodne spływanie, bez żadnej mowy o przeciekaniu.

Podsumowanie

Choć jeżeli chodzi o samą techniczną stronę inwestycji dachówka ceramiczna nie różni się znacząco od jej cementowego odpowiednika, pozwala na znacznie więcej głównie pod względem wyglądu. Nawet jeśli musimy za nią zapłacić nieco więcej, tym samym zapewnimy sobie większą dowolność jeżeli chodzi o wzory i kolorystykę przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości.

 

Kometarze

Napisz pierwszy komentarz.

RSS komentarzy.

Komentarze dla tego wpisu zostały wyłączone.

Polski Wordpress
Oparte na WordPress | Theme by Roy Tanck. Tłumaczenia dokonał azWeb dla Polski support WordPress