Kominki, wkłady kominkowe

admin | Budowa domów,Ogrzewanie | 25 Nov 2007

Piece i wkłady kominkowe dla każdego wnętrza

Ważnych wyborów dokonujemy, zarówno prywatnie jak i zawodowo. Doświadczenie wskazuje zwykle, połączenie opini specjalistów, naszej analizy oraz odrobiny intuicji jest gwarancją sukcesu. W ten sposób staramy się konstruować także naszą ofertę.

Staramy się proponować urządzenia grzewcze o maksymalnie zróżnicowanej stylistyce. W chwili obecnej w naszej ofercie posiadamy 62 modele urządzeń (piece wolno stojące, wkłady kominkowe) oraz wiele akcesoriów kominkowych. Do tego dodajemy możliwość wyboru kolorystyki kafli ceramicznych, zamienny kafli ceramicznych na kamień wulkaniczny.

Oferowane przez nas urządzenia, są łatwe w obsłudze oraz niezawodne.

Kierując się ceną przy doborze sprzętu, wybieramy produkt najtańszy z pomiędzy najlepszych. Zapewnia to wysoką jakość i niezawodność działania, a przy tym komfort w eksploatacji.

Staramy się być jak najbliżej klienta, aby szybko reagować na jego potrzeby. Dlatego już teraz współpracujemy z ponad setką profesjonalnych sprzedawców w kraju, gdzie mogą Państwo znaleźć nasze kominki, wkłady kominkowe i piece. Ich adresy zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

Dystrybutor wkładów i pieców kominkowych: EKKOM, www.ekkom.pl

Komentarze (2) »

  1. […] obudowę komory spalania. Pozawala ona na oddzielenie spalin od grzanego powietrza. Aby przerobić kominek otwarty na zamknięty przy pomocy kasety wystarczy włożyć ją w miejsce paleniska (trzeba […]

    szib.net » Archiwum » Przerabianie otwartego kominka na zamknięty — 27/04/2008 @ 19:42

  2. […] szybę, a niektóre nawet wydzielać mało przyjemny zapach podczas spalania. Lepiej więc aby kominek w salonie nie był nimi opalany,  a ewentualnie  piec grzewczy w piwnicy. Są tez brykiety […]

    Brykiety do kominka na Baza Artykułów [ CTKV ] — 30/04/2008 @ 08:08

RSS komentarzy. TrackBack URI

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Polski Wordpress
Oparte na WordPress | Theme by Roy Tanck. Tłumaczenia dokonał azWeb dla Polski support WordPress