Kominki, wkłady kominkowe

25/11/2007 1 przez admin

Piece i wkłady kominkowe dla każdego wnętrza

Ważnych wyborów dokonujemy, zarówno prywatnie jak i zawodowo. Doświadczenie wskazuje zwykle, połączenie opini specjalistów, naszej analizy oraz odrobiny intuicji jest gwarancją sukcesu. W ten sposób staramy się konstruować także naszą ofertę.

Staramy się proponować urządzenia grzewcze o maksymalnie zróżnicowanej stylistyce. W chwili obecnej w naszej ofercie posiadamy 62 modele urządzeń (piece wolno stojące, wkłady kominkowe) oraz wiele akcesoriów kominkowych. Do tego dodajemy możliwość wyboru kolorystyki kafli ceramicznych, zamienny kafli ceramicznych na kamień wulkaniczny.

Oferowane przez nas urządzenia, są łatwe w obsłudze oraz niezawodne.

Kierując się ceną przy doborze sprzętu, wybieramy produkt najtańszy z pomiędzy najlepszych. Zapewnia to wysoką jakość i niezawodność działania, a przy tym komfort w eksploatacji.

Staramy się być jak najbliżej klienta, aby szybko reagować na jego potrzeby. Dlatego już teraz współpracujemy z ponad setką profesjonalnych sprzedawców w kraju, gdzie mogą Państwo znaleźć nasze kominki, wkłady kominkowe i piece. Ich adresy zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

Dystrybutor wkładów i pieców kominkowych: EKKOM, www.ekkom.pl