Maszyny budowlane wynajem sprzedaż serwis

05/10/2008 0 przez kate1

Firma Novomat istnieje w Polsce od 1999 roku. Obecnie posiadamy dwie siedziby, w Poznaniu oraz w Łodzi. Novomat specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży maszyn budowlanych i drogowych zarówno nowych jak i używanych. Współpracowały już z nami takie duże i cenione firmy budowlane jak Warbud, Budimex- Dromex, Martifer i wiele innych. W stałej sprzedaży posiadamy maszyny marek Manitou, Ammann Yanmar, Venieri oraz przyczepy i wywrotki Joskin. Oczywiście aby sprostać wymaganiom klientów oraz zapewnić im pełne zadowolenie z świadczonych przez nas usług posiadamy bardzo dobrze rozwinięty i sprawny serwis wszystkich zakupionych u nas maszyn, oraz prowadzimy sprzedaż części do oferowanych marek na terenie całego kraju.

W 1999 roku jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy na polski rynek ładowarki teleskopowe Manitou. Duży nacisk kładliśmy na promocje tej nieznanej wówczas marki i sukcesywnie zwiększaliśmy jej sprzedaż. Klienci zdążyli się już przekonać do ich niezawodności. Poszerzyliśmy asortyment o koparko-ładowarki, podnośniki koszowe elektryczne i spalinowe oraz ładowarki teleskopowe obrotowe z serii MRT.

Kolejnym krokiem do pozyskania nowych odbiorców było zdobycie w 2005 roku karty dealerskiej na sprzedaż włoskich koparko-ładowarek Venieri. Jesteśmy jedyną firmą sprzedającą te urządzenia w Polsce, odnotowujemy coraz większe zainteresowanie tą marką i liczymy na wzrost sprzedaży w najbliższym czasie. Maszyny te cechuje niezwykła i nieosiągalna dla innych marek wydajność pracy, siła zrywu oraz innowacyjność rozwiązań technicznych.

Ponieważ nasza pozycja na rynku się umocniła, posiadaliśmy w sprzedaży typowe maszyny do cięższych prac budowlanych przyszedł czas na lżejsze maszyny. Na początku 2006 roku nawiązaliśmy współprace z Amman Yanmar i rozpoczęliśmy sprzedaż minikoparek tej firmy. Amman Yanmar to połączenie japońskiej technologii i francuskiej pomysłowości. Maszyny te cechuje duża niezawodność, wymiary umożliwiające prace na bardzo małej powierzchni dzięki kabinie nie wychodzącej poza obwód gąsienic, oraz szereg ciekawych rozwiązań technicznych jak na przykład system VIPS.

Nasze cele na przyszłość to otwarcie nowych oddziałów firmy, już niedługo nasze przedstawicielstwo powstanie w Warszawie i kolejnych miastach Polski. Oczywiście to wszystko zawdzięczamy swoim oddanym klientom ,którym bardzo dziękujemy za wybór firmy Novomat a Państwa zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.