Monter rusztowań poszukiwany!

17/05/2008 0 przez copper

Rusztowania dla wielu ludzi to zupełnie tajemniczy i mglisty temat. Prawie każdy z nas nie ma o nich zielonego pojęcia jednak konstrukcje te pojawiają się coraz częściej w centrach dużych miast służąc często jako rodzaj wielkiego stendu pod reklamę wielkoformatową. Wielkie, niesamowite konstrukcje wykonane ze stali lub aluminium o wysokościach z których samochody wyglądają jak resorówki firmy mathbox, jednych przerażają innych zachwycają. Niewielu jednak odważy się pracować jako monter rusztowań, bo jest to praca ciężka, bardzo niebezpieczna i odpowiedzialna.

Jednak są ludzie, dla których praca na rusztowaniach to całe życie, można powiedzieć, że kochają to. Na górze czują się jak ryba w wodzie. Nie straszne są im wysokości sięgające nawet kilkuset metrów. Blog ten jest właśnie dla tych osób, które zawodowo zajmują się montażem rusztowań, którzy poznali się na niejednym z kontraktów. W szczególności dla tych, którzy pracowali we Francji na kontraktach organizowanych przez polskie firmy.

Odwiedź bloga a dowiesz się jak przebiega montaż rusztowań oraz zasad panujących w towarzystwie monterów rusztowań. Zobacz jak wysokie są zarobki, jakie są stawki za godzinę i za nadgodziny w różnych krajach Europy. Gdzie można wyjechać, gdzie najlepiej wyjechać, a także dowiedz się jakie są warunki socjalne, które oferują firmy w zamian za pracę na wysokościach. Zobacz opinie ludzi, którzy byli na wielu kontraktach, zobacz jak im sie podobało, zobacz jak sobie radzili i dlaczego tak bardzo podoba im się praca na wysokościach. Blog to także liczne zdjęcia z większości kontraktów, przedstawiające zrealizowane inwestycje a także niesamowite i piękne nawet dla laika konstrukcje, zobacz profesjonalnych monterów rusztowań w akcji!